DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura za Help admin

Go down

Kandidatura za Help admin Empty Kandidatura za Help admin

Писане  antony99 Чет Фев 14, 2013 5:57 pm

01. Как се казвате, и с кой псевдоним/Nick влизате в играта ?miroe
02. От кой град сте ? (не е задължително да отговаряте на този!)Русе
03. На колко години сте ?13
04. От колко време играете Minecraft ?2 години
05. От колко време играете в нашия Сървър ?3 месеца
06. Играли ли сте в друг сървър(Не е нужно да назовавате имена!) ?да
07. Били ли сте Mod/Admin или някакъв по различен ранг от другите играчи в друг сървър(Не е нужно да назовавате имена!) ?да
08. Закупили ли сте си играта Minecraft ?не
09. Ползвате ли някакви Модове на клиента си макар и само на Single Player(Играта) ?не
10. Ползвали ли сте някакви Модове изобщо някога ?не
11. Колко време бихте могли да отделите за сервера, и ако може да кажете горе-долу по кое часово време ще имате възможност да влизате ?Колкото време имам но когато имам свободно време ще сядам шот в МГ-то трудно се влиза Very Happy
12. Мислите ли, че сте запознати добре със защитата и бихте могли да помогнете без да търситепомощ от Админ/Мод ?да и то много добре
13. Имали ли сте Minecraft Сървър ?Да и то не само един и разбирам от плугините.
14. Има ли нещо от изброените в което сте добри и ако може да пратите снимки:
- Redstone Вериги, Строене на Къщи/Замъци/Сгради, Евенти/Тестове/Препятствия ?Строене на тестове,евенти и препятствия съм добър
15. Защо искате да се кандидатирате за Helper/HelpAdmin ? За да няма хакери в сървара за да може да се развива и искам да няма обиди в чата и обичам да помагам на хората

antony99

Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 14.02.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите