DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stoyan4o Мисли реално и ела вече в нашия свят стига гледа филми !

3 posters

Go down

Stoyan4o Мисли реално и ела вече в нашия свят стига гледа филми ! Empty Stoyan4o Мисли реално и ела вече в нашия свят стига гледа филми !

Писане  DarkLoler Пет Окт 19, 2012 2:04 pm

Искам да те попитам за какво ме банна ? Как се копират итеми както ти каза като ме банн ?? Просто щом аз и blme имахме еднакви мечове значи сме ги копирали така ли ? съобразявай се и колкото до теб не струваш за админ постоянно изгрийфа ми старата база сега само се заяждаш постоянно и на края ме банна без пречина как се копират итеми бе човек тоя сървър е пълен със анти чийт плугини ! в слъчай че не знаеш ! какъв е тоя несправедлив бан ? това че misho1995 [ hakera ] и ProShadow [ клиента ] ни клаймнаха старата база и са ти показали 5 стака диамантени блокчета значи
1 - Ние в нашата база имахме само 3 стака клаймнахме едни не помня как им беше фекшъна и взехме 2 стака и 46 диамантени блокчета и ние си имахме кум 14 , 15 блок4ета и събрахме кум 3 , 4 стака диамантени блокчета а другите 2 стака явно са били от мишо и про шадол ... нека biobg да види това и да реши кои е прав не е важно да си силен за да имаш права !!! Hitler

DarkLoler

Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 12.10.2012

Върнете се в началото Go down

Stoyan4o Мисли реално и ела вече в нашия свят стига гледа филми ! Empty Re: Stoyan4o Мисли реално и ела вече в нашия свят стига гледа филми !

Писане  georgeon Пет Окт 19, 2012 2:22 pm

За мен си виновен.За отрицателен период от време събираш много диаманти.На следващия ден след като те превзехме вече поправяше дм брони безплатно какво е това?А и + това обиждаш много и се заяждаш със всички.

georgeon

Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 23.06.2012

Върнете се в началото Go down

Stoyan4o Мисли реално и ела вече в нашия свят стига гледа филми ! Empty OTГ...

Писане  Stoyan4o Пет Окт 19, 2012 2:35 pm

Виж какво, направи го пред мен, от стария ти факшън ми казаха, че си дубликейтвал, блме после те издаде, базата несъм ти я пипал даже питах мишо как влязоха там заштото той беше запушен - така и не го махнах от там. (говоря за старата, а новата ти зех нещата от честа). Реалността е това че ти копираше и после отрече и не си ти този който ще казва кой е админ и кой не. Да съм се заяждал не съм защото влизам късно и тебе те няма тогава. Диамантите имаш 250+ изкопани, ти казваш едно за тях, блме каза друго за тях оня ден.


Прав си, че сървара е пълен с анти чийт и един от тях е това да мога да ви следя. И що да не гледам филми, те са интересни и някои даже поучават. За Прошадол и мишо знам какво и как но тук не са виновни те, ами ти.

Stoyan4o

Брой мнения : 41
Reputation : 9
Join date : 12.09.2011

Върнете се в началото Go down

Stoyan4o Мисли реално и ела вече в нашия свят стига гледа филми ! Empty Re: Stoyan4o Мисли реално и ела вече в нашия свят стига гледа филми !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите