DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какъвто ме направите :)

2 posters

Go down

Какъвто ме направите :) Empty Какъвто ме направите :)

Писане  polimporo Пон Окт 08, 2012 4:52 pm

01. Как се казвате, и с кой псевдоним/Nick влизате в играта ? wyvern (или thewonlywolf но вероятно ще го трия)
02. От кой град сте ? София
03. На колко години сте ? 14
04. От колко време играете Minecraft ? 1.9
05. От колко време играете в нашия Сървър ? от 2.3 незнам колко време е!
06. Играли ли сте в друг сървър ? Да 78.128.119.12
07. Били ли сте Mod/Admin или някакъв по различен ранг от другите играчи в друг сървър ? Освен в моя и на nervan не. Very Happy
08. Закупили ли сте си играта Minecraft ? Имам парите но се чудя от дълго време вече.
09. Ползвате ли някакви Модове на клиента си макар и само на Single Player(Играта) ? reis minimap,moscreatures и single player commands.
10. Ползвали ли сте някакви Модове изобщо някога ? Да
11. Колко време бихте могли да отделите за сервера, и ако може да кажете горе-долу по кое часово време ще имате възможност да влизате ? Първа смяна съм текаче от 14:00/15:00 до 22:00/23:00 съм вътре!
12. Мислите ли, че сте запознати добре със защитата и бихте могли да помогнете без да търситепомощ от Админ/Мод ? Надявам се (всеки ден излиза и става нещо ново).
13. Имали ли сте Minecraft Сървър ? Да Hamachi/bukkit (нямам реално ip).
14. Има ли нещо от изброените в което сте добри и ако може да пратите снимки:- Redstone Вериги, Строене на Къщи/Замъци/Сгради, Евенти/Тестове/Препятствия ? Redstone Вериги и Евенти/Тестове/Препятствия.Не съм си запазил изобретенията.Но ще гледам пак да си ги направя и ще пратя снимки!
15. Защо искате да се кандидатирате за Helper/HelpAdmin ? Незнам просто ми харесва сървъра и хората в него и смятам че ще мога да помогна с нещо макар и малко! Поздрави към Biobg макар и лага. Smile
polimporo
polimporo

Брой мнения : 55
Reputation : 1
Join date : 16.04.2012
Age : 26
Местожителство : младост1

Върнете се в началото Go down

Какъвто ме направите :) Empty Re: Какъвто ме направите :)

Писане  Sha0linMonk Вто Окт 09, 2012 2:07 pm

Ако питате мен, според мен може да му се даде шанс! =]
Sha0linMonk
Sha0linMonk

Брой мнения : 70
Reputation : 4
Join date : 13.11.2011
Age : 29
Местожителство : Kazanlak

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите