DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандитатура за HelpAdmin

Go down

Кандитатура за HelpAdmin Empty Кандитатура за HelpAdmin

Писане  UPDATE Пет Авг 10, 2012 9:35 am

1. Как се казвате, и с кой ник влизате в играта ? - Марти Василев,UPDATE 2.град ? (не е задължително! ако искате да сте инкогнито) - София
2. На колко години сте ? - 13
3. От колко време играете Minecraft ? 2 години 3. От колко време играете в нашия Сървър(CreativeMC-BG) ? Ощте когато
беше на версия 1.0.0
5. Закупили ли сте си играта Minecraft ? - Не
6. Ползвате ли някакви Модове на клиента си(Играта)- не
7. Колко време бихте могли да отделите за сервера, и ако може да кажете горе-долу по кое часово време ще имате възможност да влизате- по 4-5 часа на ден .Мислите ли, че сте запознати добре със защитата и бихте могли да помогнете без да търсите Админ ? - Да
9. Имали ли сте Minecraft Сървър-Да имам bukkit
10. Има ли нещо от изброените в което сте добри и може ли да пратите снимки - в всичко.Ще изпратя видео на моята къща от преди доста време малко страно сам го направил бях на 10 тогава извинете ме там е моята къща много е туп оня сървър също много ме извинете но само тая куща сам снимал ! https://www.youtube.com/watch?v=GG4nPrr-O0s
Строене на къщи/Замъци/Някакви Сгради, Евенти 13.Някакви знания относно създаването и поддръжката на MC Сървър -да знам как се прави сървър но знам и че много трудно се подържа
11. Защо искате да се кандидатирате за Helper/HelpAdmin -За да хващтам x-ray също и bugove както и да помагам на хората които примерно не знаят правилата или как да си защитат дома

UPDATE

Брой мнения : 27
Reputation : -2
Join date : 19.03.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите