DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оплакване от S463

Go down

Оплакване от S463 Empty Оплакване от S463

Писане  TheDiggerBeizmer Нед Юни 09, 2013 11:07 am

Преди всички да тръгнете да го защитавате направете анкета колко хора смятат, че е нормален модератор... Exclamation
Бях тръгнал да търся място да копая и в мен имаше 3 дм кирки, пълен сет от /starter kit-a и към един stack iron ore, защото забравих да го сложа в чест. Бях намерил един бъгнат остров в който нясакъде имаше руди и като счупиш например dm ти излиза че си намерил 500 диаманта и наистина беше така. После умрях там и martobg влезе и ми каза, че това е бъг да не го използвам (а аз до тогава си мислих, че aqth3r го е правил този остров). Martobg ми разреши да отида да си взема моите legit итеми. Аз отидох пак до там и S463 реши да си tp до мен мазния гъз и заедно с него целия си faction. Те разбира се ме убиха и си изгубих итемите, а не е позволено S463 да прави така. И след това целия му faction почнаха да копаят от там. СЕГА РАЗБИРА СЕ БИО ПАК ЩЕ ПОИСКА ДА СЪМ 24/7 СЪС FRAPS-A НИЩО, ЧЕ ЗА РАЗЛИКА ОТ НЕГО АЗ ОБИКНОВЕНО ВАДЯ ОКОЛО 20-25 FPS КОГАТО СЪРВЪРА Е С ПО-МАЛКО ОТ 20 ЧОВЕКА..

TheDiggerBeizmer

Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 14.04.2013
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите