DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура за Helper.

Go down

Кандидатура за Helper. Empty Кандидатура за Helper.

Писане  Tigrars Съб Апр 20, 2013 9:16 am

01. Как се казвате, и с кой ник влизате в играта ? - Димитър, Tigrars
02. От кой град сте ? (не е задължително! ако искате да сте инкогнито)
03. На колко години сте ? - 15
04. От колко време играете Minecraft ? -близо 3 години и половина
05. От колко време играете в нашия Сървър(CreativeMC-BG) ? - Повече от година.
06. Закупили ли сте си играта Minecraft ? - Не
07. Ползвате ли някакви Модове на клиента си(Играта) ? - Rei's minimap и Optifine
09. Колко време бихте могли да отделите за сервера, и ако може да кажете горе-долу по кое часово време ще имате възможност да влизате ? - Аз всеки ден минимум 5-6 часа сам online даже и повече.
Не се искат никакви познания за WorldEdit или WordGuard. ( Не е нужно да отговаряте на този ) - Мога да работя с "WorldEdit"
също и с "WorldGuard" и сам запознан много добре с тях.
10. Мислите ли, че сте запознати добре със защитата и бихте могли да помогнете без да търсите Админ ? - Да. Дори съм помагал на доста хора без да търся админ.
11. Имали ли сте Minecraft Сървър ? Имам сървър, но не работи 24/7. И знам колко е трудно да се поддържа един сървър.
12. Има ли нещо от изброените в което сте добри и може ли да пратите снимки ? - Да добър изобретател съм. Мога да строя красиви сгради, мога да правя пикселартове, замъци, и др. Redstone вериги, и Тестове също.
- Redstone Вериги, Строене на къщи/Замъци/Някакви Сгради, Евенти/Тестове, Някакви знания относно създаването и поддръжката на MC Сървър ?
13. Защо искате да се кандидатирате за Helper/HelpAdmin ?
-Защото мисля, че сам добре запознат със сървъра, плъгините, защитите и др. и бих искал да помогна на нуждаещите се от помощ, когато няма админ в сървъра.
Tigrars
Tigrars

Брой мнения : 137
Reputation : 13
Join date : 01.05.2012
Age : 27
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите