DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оплакване от Akto (EmoOo)

2 posters

Go down

Оплакване от Akto (EmoOo) Empty Оплакване от Akto (EmoOo)

Писане  Sha0linMonk Чет Фев 14, 2013 8:16 pm

Искам да се оплача от Akto за nodus (или нещо такова). Първия път ме нападнаха във /f home, аз се бях затворил в колибата с 'бронирани' прозорци, а той отвънка. Обърнах му гръб и умрях... И така няколко пъти докато не ме claim! Бях принуден да се преместя и почна наново... 2рия път (Преди час някъде), Akto беше нападнал и изнесъл (по негови твърдения) едни мои приятели (Факта freerun12). Малко преди да ги изнесе, бях си взел PvP сета за да им помогна но се телепортнах при тях на spawn (бяха превзети вече). След малко и Akto дойде на spawn и тръгна на някъде. Изпих си отварите за Сила и Fire Protec. и тръгнах след него. Настигнах го в гръб, скочих му на 1v1, при първия ми удар се запалих (wtf), той даже не се и обърна и ме уби с 1 удар за секунди, даже и не можах да му свъля повече от 17/20hp (wtf x2) ! А имах много хубави енчанти, може да попитате също Dumbaser, все пак той ми ги прави! Моля, предприемете мерки, по възможност - БАН!!! Съжелявам за снимките, нямам по-хубави...

(Pic 1: На него съм ви снимал мястото от което той ме уби и след това порутената къща/прозорец, поправен с подръчни материали. На нея също се вижда и леглото ми, смисъл моя /home.)
Оплакване от Akto (EmoOo) 67897116

(Pic 2: На него съм ви снимал крайния резултат от опита ми да отмъстя за моите приятели... Както виждате на pic-а взел съм 3hp преди да умра, и му скачам с всичко, енчанти, колби и прочие...)
Оплакване от Akto (EmoOo) 99266660

-от ShinobiBG
Sha0linMonk
Sha0linMonk

Брой мнения : 70
Reputation : 4
Join date : 13.11.2011
Age : 29
Местожителство : Kazanlak

Върнете се в началото Go down

Оплакване от Akto (EmoOo) Empty Re: Оплакване от Akto (EmoOo)

Писане  Dumbaser Пет Фев 15, 2013 1:23 pm

Мисля че тук ShinobiBG е прав все пак той уби и мене а аз бях full Protection 4,а той ме уби с не повече от 3 хита...Нямам доказателства за съжаление предлагам да го следите какво прави или да влезне на Akto в компа както направи с HeadShot1988 и да го изтрие или там да коригира minecarft.jar файла.







Поздрави:Dumbaser

Dumbaser

Брой мнения : 4
Reputation : 1
Join date : 09.02.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от Akto (EmoOo) Empty Re: Оплакване от Akto (EmoOo)

Писане  Sha0linMonk Съб Фев 16, 2013 4:49 pm

Да добавим и малко псуване/обидна реч в чата! Smile

Akto = EmOoo Един е същ човек е!

Оплакване от Akto (EmoOo) Akto3

и

Оплакване от Akto (EmoOo) Akto
Sha0linMonk
Sha0linMonk

Брой мнения : 70
Reputation : 4
Join date : 13.11.2011
Age : 29
Местожителство : Kazanlak

Върнете се в началото Go down

Оплакване от Akto (EmoOo) Empty Re: Оплакване от Akto (EmoOo)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите