DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оплакване от headsot1988

+4
diskman12
f0reSt
antony99
misho1995
8 posters

Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Оплакване от headsot1988

Писане  misho1995 Чет Фев 14, 2013 5:16 pm

Имам клип който доказва че headshot1988 е nodus на клипа ясно се вижда как бие всичко около себе си без дори да гледа,гледа към една страна и бие зад него,отляво и от всички страни ,7 кучета го атакуват от разстояние 2 квадратчета и само 1 път го ухапват което е невъзможно заради малкото разстояние от 2 квадратчета + рязко обръщане на 180 градуса 3 пъти,още по страмното е че седи на 1 място и бие всичко около него и то в кръг без да гледа натам.

headshot1988 трябва да се банне за мулти акаунт има 3 ника който ползва,а само по 2 са позволени.
headshot1988 трябва да се банне за ползване на мод-reisminimap който е забранен и се наказва с банн както баннаха diskman i proshadow точно затова.
http://www.prikachi.com/images.php?images/169/5870169d.png
headshot1988 трябва да бъде баннат за nodus ето и клипа
https://www.youtube.com/watch?v=miJKOq_0zQo&feature=youtu.be
Моля гласувайте с Да или Не,Да-nodus,Не-чист.
Ако гласувате с НЕ искам точно обяснение защо според вас е чист.

misho1995

Брой мнения : 17
Reputation : 5
Join date : 17.10.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty DADADADADADADA

Писане  antony99 Чет Фев 14, 2013 5:45 pm

Az sum napulno za da go ban

antony99

Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 14.02.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Бан Хеадшот

Писане  f0reSt Чет Фев 14, 2013 5:50 pm

Аз също съм за!Бан пернамент по ип.Този нооб незаслужава място в сървара Smile

f0reSt

Брой мнения : 17
Reputation : 6
Join date : 15.06.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Аз съм твърдо ЗА!

Писане  diskman12 Чет Фев 14, 2013 6:03 pm

Аз съм за, защото много пъти съм го заварвал с „Нодус" в битките му с мен и моите приятели.
Той има 3 акаунта от които 2 - Headshot1988 и rade са в един и същи факшън а третият му акаунт е баннат поради причината че е ползвал „Нодус"
Ако си админ и четеш това трябва да влезнеш в Dragons-Craft и да баннеш Headshot1988 и rade!!!! Hitler Hitler Hitler

diskman12

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 12.01.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Твърдо ЗА!

Писане  santoro Чет Фев 14, 2013 6:20 pm

Освен 3 му ника, нодуса работи на макс! На клипа се виждат зад него 7-8 кучета, които той ги бие. Но как ги бие след като гледа в друга посока? Трябва да си яде бана по IP! А и на снимката си признава, че е с Rei's minimap! Твърдо ЗА!

santoro

Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 16.08.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  HeadShot1988 Чет Фев 14, 2013 6:22 pm

diskman12 написа:Аз съм за, защото много пъти съм го заварвал с „Нодус" в битките му с мен и моите приятели.
Той има 3 акаунта от които 2 - Headshot1988 и rade са в един и същи факшън а третият му акаунт е баннат поради причината че е ползвал „Нодус"
Ако си админ и четеш това трябва да влезнеш в Dragons-Craft и да баннеш Headshot1988 и rade!!!! Hitler Hitler Hitler


Смешник аз кво да кажа като ти не си на повече от 11 като гледам клиповете на мишо и ''про''шадолката сте пълни ботове брато от колкото до модераторите НЕ СТРУВАТ единствено от целият екип който си върши работата са BioBG и aqth3r и до някъде Stoyan4o просто модераторите не струват ! Hitler

HeadShot1988

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 07.02.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Бот !

Писане  HeadShot1988 Чет Фев 14, 2013 6:27 pm



Нямам спомени регистрацийте ми да са били в един фекшън но както и да е бота си е бот вари го печи го кат щеш го пържи но си остава БОТ точно като теб женка такава винаги който ви убие и е по силен от вас става нодус или хакер а за вас какво да кажа ? просто нямам комент ''про''шадолката си ексрейва никой не го банва играете с нодус имам снимки на дискман и булдикат как са във въздуха когато ни нападахте и сейтво ги бутна с лък от кулата ви и седяха във въздуха а след тва се телепортираха до някой от горе в кулата после ние сме нодуси модераторите ви защитават иначе сте с две думи казано ГОЛА ВОДА ! ботове нещастни и моля те мишо като приключиш с момчетата от твоя клас започни да учиш Български език за да пишеш грамотно ! cheers cheers

HeadShot1988

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 07.02.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  diskman12 Чет Фев 14, 2013 7:49 pm

HeadShot1988 написа:

Нямам спомени регистрацийте ми да са били в един фекшън но както и да е бота си е бот вари го печи го кат щеш го пържи но си остава БОТ точно като теб женка такава винаги който ви убие и е по силен от вас става нодус или хакер а за вас какво да кажа ? просто нямам комент ''про''шадолката си ексрейва никой не го банва играете с нодус имам снимки на дискман и булдикат как са във въздуха когато ни нападахте и сейтво ги бутна с лък от кулата ви и седяха във въздуха а след тва се телепортираха до някой от горе в кулата после ние сме нодуси модераторите ви защитават иначе сте с две думи казано ГОЛА ВОДА ! ботове нещастни и моля те мишо като приключиш с момчетата от твоя клас започни да учиш Български език за да пишеш грамотно ! cheers cheers
Ами айде докажи че не си нодус бе искам да видя клип как се биеш и печелиш без НОДУС
докато до това че имаш снимки айде качи ги в сайта бе искам на реплай да дадеш линкове с тези снимки Cool
lol! Finger lol!
+ това в сервера има Анти Флай Хак такаче не ми се прави някъв про... А Целият ти Факшън са Sissies Finger

diskman12

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 12.01.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  f0reSt Чет Фев 14, 2013 8:00 pm

HeadShot1988 написа:

Нямам спомени регистрацийте ми да са били в един фекшън но както и да е бота си е бот вари го печи го кат щеш го пържи но си остава БОТ точно като теб женка такава винаги който ви убие и е по силен от вас става нодус или хакер а за вас какво да кажа ? просто нямам комент ''про''шадолката си ексрейва никой не го банва играете с нодус имам снимки на дискман и булдикат как са във въздуха когато ни нападахте и сейтво ги бутна с лък от кулата ви и седяха във въздуха а след тва се телепортираха до някой от горе в кулата после ние сме нодуси модераторите ви защитават иначе сте с две думи казано ГОЛА ВОДА ! ботове нещастни и моля те мишо като приключиш с момчетата от твоя клас започни да учиш Български език за да пишеш грамотно ! cheers cheers
Чакам снимките как са във въздуха.Моляте махай се от драгона(ставаш мах. жалък).Като се махнеш всички ще са cheers cheers cheers ,а ти ще садваш Hitler lol! Hitler lol!

f0reSt

Брой мнения : 17
Reputation : 6
Join date : 15.06.2012

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Аз съм твърдо ЗА!

Писане  Dumbaser Пет Фев 15, 2013 5:20 pm

Ей HeadShot1988 ти какво ми каза като си говорихме по скайпа аз и ти че си нодус! не можах да снимам защото не знаех че ще има тема но ти си чист нодус и залужаваш бан за година и половина !!!!!Това от мен за сега !





хац
А забравих да кажа Че имаш 3 ника.... HeadShot1988,rade,Hacksore от който Headshot1988 и Hacksore са в 1 факт затова БАН ПЕРНАМЕНТ ЗА ТОЗИ НЕЩАСТНИК!

Dumbaser

Брой мнения : 4
Reputation : 1
Join date : 09.02.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  mcrdy455 Пет Фев 15, 2013 7:20 pm

Айде ся не играя вече minecraft ама като ви гледам кви сте жалки всички той нодус може да е ама викате му жена правите се на големите мъже ама като ви погне се криете. Също така вижте се колко сте прости само:
misho1995 Yesterday at 7:16 pm
antony99 Yesterday at 7:45 pm
f0reSt Yesterday at 7:50 pm
diskman12 Yesterday at 8:03 pm
santoro Yesterday at 8:20 pm

попринцип често влизам във форума и най-много 2ма човека има а сега 1 пише на приятелите си да пише по току що написаната тема нещо и като го напишат вика тоя срещу който са се наговорили да прочете и кво става админа разбира че се наговаряте и няма бан еми мислете малко затова има училище жалко че лигвистиката не се изучава като предмет но поне математика там има логика но пак вие мислите нечие зло и не ви се получи хаха и какво мишо един път PROshdow вика има клип ама защо не ми го показа вика ще го покажа САМО на био ама тогава е мислил и е знаел че био няма да ми пише защото е нямал клип и био не го интересуваше въпреки колко му писах.


Ето HeadShot ко пише

Смешник аз кво да кажа като ти не си на повече от 11 като гледам клиповете на мишо и ''про''шадолката сте пълни ботове брато от колкото до модераторите НЕ СТРУВАТ единствено от целият екип който си върши работата са BioBG и aqth3r и до някъде Stoyan4o просто модераторите не струват !

последното е ПОЧТИ вярно докъдето споменатите BioBG aqht3r и Stroqn4o обръщат внимание само когато не си строят нещо и да знаете като викате то няма админ дай да копам със X-ray био винаги е на линия и си прави нещо. поне по 6 часа на ден в които 1 час най много се разкрива. aqth3r пък се занимава само със хората които играят от време навреме във сървъра. Stoyan4o пък не съм го виждал откакто био се готвеше да пуска сървъра със Diablo plugin-а.

ако си мислите че тази тема ще ви помогне.... бъркате се

А и мишо reisminimap НЕ Е забранен а забранен е друг вид minimap който показва хората....

пхахаха
https://www.youtube.com/watch?v=VKTXK4THGvA
който е снимал това е със мод по силен от нодуса няма да споменавам име но minimapa e същия поне на видеото ще пратя на био jar file на мода и да провери

mcrdy455

Брой мнения : 154
Reputation : -5
Join date : 02.02.2012
Age : 26
Местожителство : Силистра

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  mcrdy455 Пет Фев 15, 2013 7:30 pm

а и на клипа се вижда нещо важно: отварите на 4 слот са сетнати да се връщат след употребата си ако има резерви в инвентара


mcrdy455

Брой мнения : 154
Reputation : -5
Join date : 02.02.2012
Age : 26
Местожителство : Силистра

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  diskman12 Пет Фев 15, 2013 7:54 pm

mcrdy455 написа:а и на клипа се вижда нещо важно: отварите на 4 слот са сетнати да се връщат след употребата си ако има резерви в инвентара

Misho da ne mislish nqkoga sym igral nodus?? razuchil sym tozi mod mnogo dobre pravish li si neshtata ot autobuild-a menuito? zemi chukni "dick" i slagai blockove navsqkyde haha... mnogo ram harchi toq mod kyv ti e kompa be
Можеш ли да ми кажеш защо Хаксор си сменя джара всеки път след битка ?
https://www.youtube.com/watch?v=daakl4-328s&feature=youtu.be
Докато си говорех с него сам си призна че е ползвал нодус но чак пък да си форс ъпдейт майнкрафт след всяка битка да ми споделя екран на скайп е малко прекалено
[9:23:31 PM] *** Разговор с [Admin]♫☺️♪ÀNøNyMOÙŠ♫☺️♪, продължителност: 03:33. ***
Такаче cheers брато lol!

diskman12

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 12.01.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  mcrdy455 Пет Фев 15, 2013 8:00 pm

а ти защо си мислиш го защитавам

mcrdy455

Брой мнения : 154
Reputation : -5
Join date : 02.02.2012
Age : 26
Местожителство : Силистра

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  diskman12 Пет Фев 15, 2013 8:03 pm

mcrdy455 написа:а ти защо си мислиш го защитавам
Ами защото си от него Wink
А и в правилата пише ЗАБРАНЯВАТ се ВСЯКАКВИ видове МОДОВЕ а Рейс минимап е мод нали






diskman12 e king

diskman12

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 12.01.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  HeadShot1988 Пет Фев 15, 2013 8:05 pm

diskman12 написа:
mcrdy455 написа:а и на клипа се вижда нещо важно: отварите на 4 слот са сетнати да се връщат след употребата си ако има резерви в инвентара

Misho da ne mislish nqkoga sym igral nodus?? razuchil sym tozi mod mnogo dobre pravish li si neshtata ot autobuild-a menuito? zemi chukni "dick" i slagai blockove navsqkyde haha... mnogo ram harchi toq mod kyv ti e kompa be
Можеш ли да ми кажеш защо Хаксор си сменя джара всеки път след битка ?
https://www.youtube.com/watch?v=daakl4-328s&feature=youtu.be
Докато си говорех с него сам си призна че е ползвал нодус но чак пък да си форс ъпдейт майнкрафт след всяка битка да ми споделя екран на скайп е малко прекалено
[9:23:31 PM] *** Разговор с [Admin]♫☺️♪ÀNøNyMOÙŠ♫☺️♪, продължителност: 03:33. ***
Такаче cheers брато lol!


Diskman Сам знаеш защо си упдейтвам джара сега не се прави опитвате се да ми устройвате капанче да ме баннат нали ? казах ти защо си ъпдейтвам джара и не е след всяка битка а по точно всеки ден просто чакам 1.5 Very Happy ти в драгонскрафт ми каза че си на 14 в скайп кат ти се обадих да говорим ми каза че си на 15 обаче не ти давам повече от 12 не може на момче което е на 15 години гласът му да е по детски и от на дете от втори клас ! Razz

HeadShot1988

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 07.02.2013

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  mcrdy455 Пет Фев 15, 2013 8:07 pm

diskman12 написа:
mcrdy455 написа:а ти защо си мислиш го защитавам
Ами защото си от него Wink
А и в правилата пише ЗАБРАНЯВАТ се ВСЯКАКВИ видове МОДОВЕ а Рейс минимап е мод нали






diskman12 e king

първо не съм от него
второ имаше тема където пише Рейс минимап e е позволен ама то е една кръгла карта а на клипа е друг мод дето е квадратна карта е сигурно и хората показва на нея

mcrdy455

Брой мнения : 154
Reputation : -5
Join date : 02.02.2012
Age : 26
Местожителство : Силистра

Върнете се в началото Go down

Оплакване от  headsot1988 Empty Re: Оплакване от headsot1988

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите