DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Искам да се оплача от новия ни ''модератор''

4 posters

Go down

Искам да се оплача от новия ни ''модератор'' Empty Искам да се оплача от новия ни ''модератор''

Писане  HeadShot1988 Чет Фев 07, 2013 8:40 pm

Така както всички знаете новия модератор S463 тоест Filet123 Не струва ! Аз тръгнах да превземам Фекшъна Diamonds Свалих им поуара на 13 а ленда им беше 37 и модератора дойде да гледа как се бием почнах да клаймвам той им влезе в фекшъна и бях до там :Х след това им оправи грийфа и ме банна за 1 ден причината е ''Max Warns '' Био ти си решаваш но моля те направи нещо по въпроса !! ;[[

HeadShot1988

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 07.02.2013

Върнете се в началото Go down

Искам да се оплача от новия ни ''модератор'' Empty Filet123(S463)

Писане  f0reSt Пет Фев 08, 2013 9:59 am

Този модератор въобще неможе да играе минекрафт.Адва си итеми помога на другите в смисъл (като види че ги трепят влиза във фактионите им)БиоБг моляте махни този некадърен МОД.Той не заслужава място в сервара пак и да е модератор Hitler .Био махай го на всичкото отгоре с ника филет влиза и псува наред affraid.С463 ВЪН !!!!!!! Neutral Neutral Neutral

f0reSt

Брой мнения : 17
Reputation : 6
Join date : 15.06.2012

Върнете се в началото Go down

Искам да се оплача от новия ни ''модератор'' Empty Re: Искам да се оплача от новия ни ''модератор''

Писане  HeadShot1988 Пет Фев 08, 2013 1:16 pm

f0reSt написа:Този модератор въобще неможе да играе минекрафт.Адва си итеми помога на другите в смисъл (като види че ги трепят влиза във фактионите им)БиоБг моляте махни този некадърен МОД.Той не заслужава място в сервара пак и да е модератор Hitler .Био махай го на всичкото отгоре с ника филет влиза и псува наред affraid.С463 ВЪН !!!!!!! Neutral Neutral Neutral

Няма какво да кажа напълно си прав Бро ... Но все пак нека БиоБГ си реши какво да прави =]

HeadShot1988

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 07.02.2013

Върнете се в началото Go down

Искам да се оплача от новия ни ''модератор'' Empty Re: Искам да се оплача от новия ни ''модератор''

Писане  Filet123 Пет Фев 08, 2013 4:30 pm

Headshot19888 & f0rest e като сум некадурен защо не станахте вие МОДератори?
И помогнах на онези новобранци заштото ми стана жал за тях. Се пак после ги клаимна, когато прекалиха.
BTW Не те банвам аз а ДрагонсКрафт. Аз просто те /warn заштото убиждаше.

PD:От куде пук измисли за тфа сус АДДВАM СИ ИТЕМИ.
Filet123
Filet123

Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 09.08.2012
Age : 27
Местожителство : Bacelona

Върнете се в началото Go down

Искам да се оплача от новия ни ''модератор'' Empty Re: Искам да се оплача от новия ни ''модератор''

Писане  HeadShot1988 Чет Фев 14, 2013 6:30 pm

Filet123 написа:Headshot19888 & f0rest e като сум некадурен защо не станахте вие МОДератори?
И помогнах на онези новобранци заштото ми стана жал за тях. Се пак после ги клаимна, когато прекалиха.
BTW Не те банвам аз а ДрагонсКрафт. Аз просто те /warn заштото убиждаше.

PD:От куде пук измисли за тфа сус АДДВАM СИ ИТЕМИ.

Цитирам : заШТото не било защото а заШТото xD

HeadShot1988

Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 07.02.2013

Върнете се в началото Go down

Искам да се оплача от новия ни ''модератор'' Empty Re: Искам да се оплача от новия ни ''модератор''

Писане  Sha0linMonk Пон Фев 18, 2013 8:09 am

Напълно съгласен съм с вас!!! Ето и моя пост: https://creativemc-bg.bulgarianforum.net/t670-topic#2795
Sha0linMonk
Sha0linMonk

Брой мнения : 70
Reputation : 4
Join date : 13.11.2011
Age : 29
Местожителство : Kazanlak

Върнете се в началото Go down

Искам да се оплача от новия ни ''модератор'' Empty Re: Искам да се оплача от новия ни ''модератор''

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите