DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура за Help Admin на Dummy!

2 posters

Go down

Кандидатура за Help Admin на Dummy! Empty Кандидатура за Help Admin на Dummy!

Писане  Dummy Вто Авг 21, 2012 7:03 am

1. Как се казвате, и с кой ник влизате в играта? - Юлиан, Dummy.
2. От кой град сте ? (не е задължително! ако искате да сте инкогнито) - Бургас.
3. На колко години сте? - 14
4. От колко време играете Minecraft ? - 1 година.
5. От колко време играете в нашия Сървър(CreativeMC-BG) ? От самото създаване на този сървър.
6. Закупили ли сте си играта Minecraft? - Да.
7. Ползвате ли някакви Модове на клиента си(Играта)? - Да, Too Many Items.
8. Редовен играч ли сте ? Да.
9. Колко време бихте могли да отделите за сервера, и ако може да кажете горе-долу по кое часово време ще имате възможност да влизате- от 6 до 7 часа на ден. Ще влизам сутрин от 9 до 12 и следобяд от 2 до 7.
10. Мислите ли, че сте запознати добре със защитата и бихте могли да помогнете без да търсите Админ? - Познавам защитата и много пъти съм помагал без админ.
11. Имали ли сте Minecraft Сървър? - Не, но съм бил мод и админ в много други сървъри.
12. Има ли нещо от изброените в което сте добри и може ли да пратите снимки ?
- Redstone Вериги, Строене на къщи/Замъци/Някакви Сгради, Евенти/Тестове, Някакви знания относто създаването и поддръжката на MC Сървър ? Сградите, замъците, евентите и тестовете са моята страст, и имам много снимки. Very Happy А за поддръжкада на МС сървър знам доста неща.
13. 14. Защо искате да се кандидатирате за Helper/HelpAdmin? Обичам да помагам на играчите, но като съм админ, обещавам да помагам повече, понеже ще имам повече права и няма да ви разочаровам със сигурност. cheers

Dummy

Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 20.08.2012

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за Help Admin на Dummy! Empty Re: Кандидатура за Help Admin на Dummy!

Писане  mcrdy455 Вто Авг 21, 2012 9:54 am

аз съм против защото
1това са лъжи
8. Редовен играч ли сте ? Да. - не те виждам често а играя по цял ден
5. От колко време играете в нашия Сървър(CreativeMC-BG) ? От самото създаване на този сървър.
рега ти е съвсем нов кажи стари никове
12. Има ли нещо от изброените в което сте добри и може ли да пратите снимки ?
- Redstone Вериги, Строене на къщи/Замъци/Някакви Сгради, Евенти/Тестове, Някакви знания относто създаването и поддръжката на MC Сървър ? Сградите, замъците, евентите и тестовете са моята страст, и имам много снимки. Very Happy А за поддръжкада на МС сървър знам доста неща.
това не е много сигурно не даваш аргументи
14. Защо искате да се кандидатирате за Helper/HelpAdmin? Обичам да помагам на играчите, но като съм админ, обещавам да помагам повече, понеже ще имам повече права и няма да ви разочаровам със сигурност.
правата на Helpera са почти като на Usera не мисля че ще променят нещо

2ро като ти писах не следиш чата което е много важно

mcrdy455

Брой мнения : 154
Reputation : -5
Join date : 02.02.2012
Age : 26
Местожителство : Силистра

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите