DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PVP - Началото на битките.

2 posters

Go down

PVP - Началото на битките. Empty PVP - Началото на битките.

Писане  Besitor Сря Авг 08, 2012 6:32 pm

Днеска атакувах малко в сървъра и взех няколко лъка, меча, кирки, дм и други. Въпроса е че зех лък с Flame I и ме обвиниха че съм GameMode, в началото при телепорт около 10 секунди не можем да се цепим освен с лъкове аз го пернах с моя лък а той се мъчеше с меча и не успяваше. Убих го за 3-4 секунди и зех лъка поле той ме обвини каза че ще пише на админ да ме бан, но някой админ му е дал нов лък и се отказал.
Besitor
Besitor

Брой мнения : 170
Reputation : 7
Join date : 19.01.2012
Age : 26
Местожителство : Шумен

Върнете се в началото Go down

PVP - Началото на битките. Empty Re: PVP - Началото на битките.

Писане  Admin Сря Авг 08, 2012 8:48 pm

1вите 2-5 минути след като влезете в сервера или ако сте умрели ви пусне на старта, PVP е забранено за вас с цел ако някой ви е нарочил да ви тормози постоянно като ви убива малко да се съвземете.

Също така PVP е забранено за екипа, т.е. ние не можем да ви бием но вие можете нас да биете Smile Това се отнася за всички с ранг над LightModerator до Админ без мене аз мога да атакувам всички и те мене.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 337
Reputation : 32
Join date : 19.07.2011
Местожителство : Велико Търново

https://creativemc-bg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

PVP - Началото на битките. Empty Атака

Писане  Besitor Сря Авг 08, 2012 9:36 pm

Днеска убих един, не помня как се казваше. Понеже има /f sethome и го Spawn в /f home. С лъка го убих 3-4 пъти а с меча не можах да ударя и 1 път. Явно защитата работи за меч и ръка но не и за лъкове. Хубаво е да го оправиш да е за 2 минути защитата докато има защита да не може да атакува или ако атакува да му се махне защитата.

Edit:
[Only admins are allowed to see this image] - нямаме достъп до изображенията и ликовете в описанието ти, предполагам и до всички в форума.
Besitor
Besitor

Брой мнения : 170
Reputation : 7
Join date : 19.01.2012
Age : 26
Местожителство : Шумен

Върнете се в началото Go down

PVP - Началото на битките. Empty Re: PVP - Началото на битките.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите