DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2ма играча ползват бъгг!!!

4 posters

Go down

2ма играча ползват бъгг!!! Empty 2ма играча ползват бъгг!!!

Писане  Sha0linMonk Вто Юли 31, 2012 6:52 pm

TheBeatles и Gridman, не спират да удрят и минават през стени, врати, да се телепортират в Enemy зона... и тем подобни!!!... [във faction става всичко това!] !!!
[Only admins are allowed to see this image]
На този pic съм под faction-а ми, стига се под земята през trapdoor на повърхността... Както виждате аз съм на 9/20кръв поради това че TheBeatles ме удари през стената с Fire Aspect! Ако искате и са нужни повече pic-ове или info, ще предоставя!!!
Sha0linMonk
Sha0linMonk

Брой мнения : 70
Reputation : 4
Join date : 13.11.2011
Age : 29
Местожителство : Kazanlak

Върнете се в началото Go down

2ма играча ползват бъгг!!! Empty Re: 2ма играча ползват бъгг!!!

Писане  georgeon Вто Юли 31, 2012 7:35 pm

Бих искал да видя какво става на снимката.Едва ли са единствените които минават през стени.Преди време дебнех Enemy които беше под земята и намаше никакъв начин да се влезе(знам го защото се опитвах 30 мин Very Happy )и изведнъж някои се озова при него изневиделица.

georgeon

Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 23.06.2012

Върнете се в началото Go down

2ма играча ползват бъгг!!! Empty Re: 2ма играча ползват бъгг!!!

Писане  Sha0linMonk Вто Юли 31, 2012 7:53 pm

Еми, на снимката Gridman ме чака горе, където е trapdoor-а[затворен] за подземието и /f home =.= , а TheBeatles се мъчи [и успява] да ме бие през стени!... Питаш как TheBeatles влезна?? Еми не знам! По едно време и двамата бяха горе, а докато се обърна Gridman вече слизаше по стълбата [trapdoor-а видях че все още бе затворен]! Бих се с Gridman, оставих го на 2/20кръв и тогава TheBeatles се телепортира при него [долу в подземията на faction-а ми]. Да, Enemy сме с техния faction, но все пак те се телепортират в Enemy зона!!! =.=
Sha0linMonk
Sha0linMonk

Брой мнения : 70
Reputation : 4
Join date : 13.11.2011
Age : 29
Местожителство : Kazanlak

Върнете се в началото Go down

2ма играча ползват бъгг!!! Empty Re: 2ма играча ползват бъгг!!!

Писане  georgeon Сря Авг 01, 2012 8:28 am

Трябва да бъдат наказани но на админите им трябват повече доказателства ако все пак някога погледнат темата.

georgeon

Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 23.06.2012

Върнете се в началото Go down

2ма играча ползват бъгг!!! Empty Re: 2ма играча ползват бъгг!!!

Писане  asdd Сря Авг 01, 2012 11:27 am

Sha0lin аз се телепортнах до гридман с /птп [ако си чувал за тази команда] с нея може да се телепротваш където и да е смисъл и в енеми и не енеми. А за това през стената си чупех коблестона и ти като мина те ударих.

asdd

Брой мнения : 10
Reputation : 0
Join date : 13.06.2012

Върнете се в началото Go down

2ма играча ползват бъгг!!! Empty Re: 2ма играча ползват бъгг!!!

Писане  georgeon Сря Авг 01, 2012 2:53 pm

До колкото разбрах всичко е станало в неговата територия съдейки по това че е бил на малко кръв със макс храна.До колкото знаем всички не може да чупиш в enemy територия ,затова не виждам как си чупел цобблестоне и си го ударил.Плюс това не можеш да удариш моб или човек ако си задържал ляв бутон на мишката и мине пред теб.

georgeon

Брой мнения : 113
Reputation : 3
Join date : 23.06.2012

Върнете се в началото Go down

2ма играча ползват бъгг!!! Empty Re: 2ма играча ползват бъгг!!!

Писане  .zombi. Чет Авг 02, 2012 8:56 am

asdd написа:Sha0lin аз се телепортнах до гридман с /птп [ако си чувал за тази команда] с нея може да се телепротваш където и да е смисъл и в енеми и не енеми. А за това през стената си чупех коблестона и ти като мина те ударих.
Лоол... чупил си cobblestone с меч Fire Aspect ??

.zombi.

Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 31.07.2012

Върнете се в началото Go down

2ма играча ползват бъгг!!! Empty Re: 2ма играча ползват бъгг!!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите