DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура за [HelpAdmin]

2 posters

Go down

Кандидатура за [HelpAdmin] Empty Кандидатура за [HelpAdmin]

Писане  N00bALiZA Нед Юли 08, 2012 9:39 am

1. Как се казвате, и с кой ник влизате в играта ? - Емил,asdasda2 2.град ? (не е задължително! ако искате да сте инкогнито) - Бургас
2. На колко години сте ? - 14
3. От колко време играете Minecraft ? 3 години 4. От колко време играете в нашия Сървър(CreativeMC-BG) ? 2 месеца от когато нямаше tekkit а 2 дни играя в tekkit сервера
5. Закупили ли сте си играта Minecraft ? - Не
6. Ползвате ли някакви Модове на клиента си(Играта)- не само texture packs
7. Колко време бихте могли да отделите за сервера, и ако може да кажете горе-долу по кое часово време ще имате възможност да влизате- по 6-7 часа на ден 9:30 сядам на компа 9. 8.Мислите ли, че сте запознати добре със защитата и бихте могли да помогнете без да търсите Админ ? - разбира се
9. Имали ли сте Minecraft Сървър-да имам bukkit
10. Има ли нещо от изброените в което сте добри и може ли да пратите снимки - в всичко.Ще изпратя снимки на замъка ми когато пуснат сървъра...
Строене на къщи/Замъци/Някакви Сгради, Евенти 13.Някакви знания относно създаването и поддръжката на MC Сървър -да знам как се прави сървър но знам и че много трудно се подържа..
11. Защо искате да се кандидатирате за Helper/HelpAdmin -Да помагам на хората в беда, да наказвам хората които използват x-ray и да давам информация на тези които не са запознати с правилата.

N00bALiZA

Брой мнения : 1
Reputation : -1
Join date : 08.07.2012

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за [HelpAdmin] Empty Re: Кандидатура за [HelpAdmin]

Писане  Sha0linMonk Пет Юли 13, 2012 2:20 pm

НЕ!
Според мен ти трябва още хляб да ядеш!...
Sha0linMonk
Sha0linMonk

Брой мнения : 70
Reputation : 4
Join date : 13.11.2011
Age : 29
Местожителство : Kazanlak

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите