DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура за [Helper]-UnBeattabe

Go down

Кандидатура за [Helper]-UnBeattabe Empty Кандидатура за [Helper]-UnBeattabe

Писане  UnBeattable Нед Юли 01, 2012 12:52 pm

01. Как се казвате, и с кой ник влизате в играта ? - Стефан,UnBeattable
02. От кой град сте ? (не е задължително! ако искате да сте инкогнито) - Раковски
03. На колко години сте ? - 13
04. От колко време играете Minecraft ? - горе-долу от 2 години
05. От колко време играете в нашия Сървър(CreativeMC-BG) ? -Наскоро разбрах за този сървър и затова го играя от 1 месец,но е супер як сървъра.. Very Happy
06. Закупили ли сте си играта Minecraft ? - Не!
07. Ползвате ли някакви Модове на клиента си(Играта)-Ползвам мод само в самостоятелна игра като Zeppelin mod, а в сървъра използвам текстури!
09. Колко време бихте могли да отделите за сервера, и ако може да кажете горе-долу по кое часово време ще имате възможност да влизате-на ден отделям по 5-6 часа! Защото сървъра е страхотен..
Не се искат никакви познания за WorldEdit или WordGuard. ( Не е нужно да отговаряте на този ) -
10. Мислите ли, че сте запознати добре със защитата и бихте могли да помогнете без да търсите Админ ? -Еми да! За някои неща сам се научих помагал сам на новите хора в сървъра как да работят с фракция... като на vencito80 , vencito5670 , devilAqnski и други....
11. Имали ли сте Minecraft Сървър-да имам в момента пускам го ако този сървър е offline
12. Има ли нещо от изброените в което сте добри и може ли да пратите снимки - в всичко.Ще изпратя снимки на замъка ми когато пуснат сървъра...
- Redstone Вериги, Строене на къщи/Замъци/Някакви Сгради, Евенти/Тестове, Някакви знания относно създаването и поддръжката на MC Сървър -да знам как се прави сървър но знам и че много трудно се подържа..
14. Защо искате да се кандидатирате за Helper/HelpAdmin -Да помагам на хората в беда, да наказвам хората които използват x-ray и да давам информация на тези които не са запознати с правилата.



UnBeattable

Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 01.07.2012
Age : 24
Местожителство : Rakovski

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите