DragonsCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравейте,Администратори

4 posters

Go down

Здравейте,Администратори Empty Здравейте,Администратори

Писане  Eclip Съб Фев 25, 2012 6:42 pm

Smile bounce Ще ми се да сложите плугинът за джобс.Защото попитах в сървъра как се изкарват пари и всеки казва чрез магазин,а не всеки може да направи магазин.Надявам се да го направите.А вторият плъгин,който мисля,че ще е добре да има плугин за приятелство примерно : /arg addfriend Eclip. Защото иначе всеки може да ди грийфи къщата пък и е добре сам да си подбираш приятелите. Smile Надявам се одобрите предложението ми
Eclip
Eclip

Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 25.02.2012

Върнете се в началото Go down

Здравейте,Администратори Empty Re: Здравейте,Администратори

Писане  Garbor Съб Фев 25, 2012 9:50 pm

За професиите съм ЗА! А за другото предложение - Защитата е друга. След като сложи някой защита и иска да добави някой в нея трябва да влезе в защитата и да написше "/ps allow nickname". Ако иска да добави играча във всичките си защити "/ps allowall nickname". Smile
Garbor
Garbor

Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 27.01.2012

Върнете се в началото Go down

Здравейте,Администратори Empty Re: Здравейте,Администратори

Писане  Chiko Нед Фев 26, 2012 1:44 am

Eclip написа: Smile bounce Ще ми се да сложите плугинът за джобс.Защото попитах в сървъра как се изкарват пари и всеки казва чрез магазин,а не всеки може да направи магазин.Надявам се да го направите.А вторият плъгин,който мисля,че ще е добре да има плугин за приятелство примерно : /arg addfriend Eclip. Защото иначе всеки може да ди грийфи къщата пък и е добре сам да си подбираш приятелите. Smile Надявам се одобрите предложението ми
За джобс каквото Био реши.. Обаче за ARG категорично НЕ.. Има бъг, който трябва да се оправи затова не го слагаме..

Chiko

Брой мнения : 59
Reputation : 4
Join date : 28.09.2011
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Здравейте,Администратори Empty Re: Здравейте,Администратори

Писане  Besitor Пон Фев 27, 2012 6:00 pm

jobs е plugin който много улеснява играта, с него ще стане много лесно в сървъра според мен НЕ!!!
Besitor
Besitor

Брой мнения : 170
Reputation : 7
Join date : 19.01.2012
Age : 26
Местожителство : Шумен

Върнете се в началото Go down

Здравейте,Администратори Empty Re: Здравейте,Администратори

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите